Sitemizde şuan toplam 1691 film bulunmaktadır.

Game of Thrones 7.Sezon 3.Bölümü Sansürsüz izle

2
( Yüksek Kalite ) netmovie openmovie manmovie ondmovieYorum yap


Game of Thrones 7.Sezon 3.Bölüm Türkçe Full Dublaj izle

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones 7. Sezon 2. Bölüm izle
başlıklı filmimizde game of thrones 7. sezon 2. bölüm Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.

Mükemmel bir yapım olanGame of Thrones 7.Sezon 2.Bölümü Sansürsüz izle Filmimizi Game of Thrones 7.Sezon 2.Bölüm full türkçe dublaj izle, Game of Thrones 7.Sezon 2.Bölüm izle ve Game of Thrones 7.Sezon 2.Bölüm tr dublaj izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
Game of Thrones 7.Sezon 3.Bölümü Sansürsüz izle

Game of Thrones 7.Sezon 3.Bölüm 1080p izle : Thrones Oyunun Sezon 1, serinin ilk sezonudur. 23 Temmuz – 18 Aralık 2010 tarihleri arasında çekildi ve 17 Nisan 2011’de yayın yapmaya başladı. Pilot bölümün başlangıçta Ekim ve Kasım 2009’da çekilen yeniden çekim versiyonu da olmak üzere on bölümden oluşuyor. Sezon 1, çoğunlukla Kuzey İrlanda ve Malta’da, Belfast’daki Paint Hall tesisi ana stüdyo olarak kullanılıyor. Sezon 1’in bütçesi 60 milyon dolardı.

Sezon 1, George R.R Martin’in Buz ve Ateş Şarkı roman serisinin ilk romanı olan A Game of Thrones üzerine kuruludur. Bazı karakterler ve olaylar, ikinci sezonun temelini oluşturacak olan ikinci roman A Clash of Kings’den ileri sürülür. Tersine, bazı olaylar ve karakterler, maliyet nedenleriyle, ikinci sezonun ilk kitabından geri alınır.

Tür: Game Of Thrones 7.Sezon, Yabancı Diziler

Yapım: 2017

IMDB Puanı: 9.5

Yönetmen: David Benioff, D.B. Weiss

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Game of Thrones 7.Sezon 3.Bölümü Sansürsüz izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.